Marko | Paletes

Saziņas forma

Aizpildiet kontaktu formu, lai sazinātos ar mums un saņemtu cenas piedāvājumu vai produktu paraugu!


  close-btn pattern
  +371 67148963 marko@marko.lv Laiks Latvijā
  Logo
  Paletes
  Citi produkti
  Iepērkam
  Par mums
  Kontakti
  hamburger
  Line
  MARKO KEA

  Marko KEA saviem klientiem nodrošina individuālu pieeju, ražojot vairāk kā 150 dažādu palešu veidu.

  Ražojam dažāda izmēra un specifikācijas koka paletes. Marko KEA pamatdarbības veids ir koka palešu ražošana, esam viens no lielākajiem koka palešu ražotājiem Baltijā

  Marko KEA ražošana, produkcija un pakalpojumi ir sertificēti un atbilst starptautiskām prasībām. Mēs garantējam nemainīgu produkcijas kvalitāti!

  Line
  MARKO KEA

  Citi pakalpojumi

  Bilde

  Marko KEA veiksmīgi darbojas un tirgo gan koka paletes, gan arī citus kokmateriālu produktus vietējā un starptautiskajā tirgū.

  Palešu ražošanai tiek izmantotas dažādas Latvijā augošās koku sugas – alksnis, apse, skujkoki u.c. Kā arī tiek iepirkti kokmateriāli no uzņēmuma sadarbības valstīm.

  Pateicoties mūsu milzīgajai 25 gadu pieredzei, esam kļuvuši par vienu no vadošajiem koka iepakojuma ražošanas uzņēmumiem Eiropā, kā arī par savas nozares ekspertiem.

  Lai uzsāktu sadarbību, sazinieties ar mūsu speciālistiem!

  Citi produkti Sazinies ar mums!
  Bilde
  Line
  MARKO KEA

  Kvalitāte un tehnoloģija

  Marko KEA ražošanas process norisinās uzņēmumam piederošajā 5 ha teritorijā. Šeit izvietotajās kokzāģētavās tiek nodrošināta visu standarta un nestandarta zāģmateriālu ražošana.

  Apjomīgā kopējā platība sniedz mums iespēju uzglabāt 500 000 koka palešu, savukārt slēgtajās noliktavās vienlaicīgi zem jumta spējam uzglabāt 100 000 sausu koka palešu.

  Jau vairāk kā 15 gadus mūsu sadarbības partneris ir Spānijas uzņēmums CAPE, kas ir līderis iepakojumu iekārtu ražošanas jomā un, kuram uzticas nozares vadošie uzņēmumi visa pasaulē.

  Mūsu precīzi aprakstītie ikdienas darba procesi atvieglo darbinieku izpratni par kvalitātes prasībām.

  Veiksmīgi ievadot un apmācot darbiniekus jaunajā darba vidē, mēs esam samazinājuši novirzes no kvalitātes līdz minimumam.

  Uzzināt vairāk