Saziņas forma

Aizpildiet kontaktu formu, lai sazinātos ar mums un saņemtu cenas piedāvājumu vai produktu paraugu!

  Interesē produktsJautājums par produktuSadarbība


  close-btn pattern
  +371 67148963 marko@marko.lv Laiks Latvijā
  Logo
  Paletes
  Citi produkti
  Iepērkam
  Par mums
  Kontakti
  hamburger
  Line
  Bilde
  MARKO KEA

  Vadošais palešu un koka iepakojumu ražotājs

  Bilde

  Marko KEA vēsture aizsākās 1997. gadā, kad no kokmateriālu tirdzniecības starpnieku uzņēmuma, tas pārtapa par vienu no lielākajām koka iepakojuma ražotnēm Baltijā.

  Esam radījuši plašu, modernu ražotni un automatizējuši procesus. Tādejādi ātri spējam pielāgoties dažādām situācijām, sadzirdēt klientu vajadzības un piedāvāt vislabāko risinājumu.

  Marko KEA darbības pamatā ir individuāla pieeja, tādejādi mēs realizējam katra klienta vēlmes. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu produkcija un sniegtie pakalpojumi ir kvalitatīvi.

  Line
  MARKO KEA

  Mūsu rūpnīcas

  Bilde

  MarkoKEA galvenā ražotne atrodas Latvijā, savukārt mūsu meitas uzņēmums Lietuvā. Marko Pallets UAB uztur uzņēmuma pozīcijas gan vietējā, gan starptautiskajā tirgū, ražojot un piegādājot klientiem koka iepakojumu un paletes.

  Marko Pallets UAB ir Marko KEA meitas uzņēmums Lietuvas pilsētā Alitus, kas tika nodibināts 2007. gadā. Šeit tiek nodrošināta manuāla palešu ražošana Marko KEA pasūtījumiem, kā arī šis uzņēmums atbalsta Marko KEA ražotni ar izejmateriāliem.

  Marko KEA ražošanas process norisinās uzņēmumam piederošajā vairāk kā 7 ha teritorijā. Šeit izvietotajā ražotnē tiek nodrošināta visu standarta un nestandarta koka palešu un koka iepakojumu ražošana. Apjomīgā kopējā platība sniedz mums iespēju uzglabāt 500 000 koka palešu, savukārt slēgtajās noliktavās vienlaicīgi zem jumta spējam uzglabāt 100 000 sausu un termiski apstrādātu koka palešu.

  Bilde
  pattern
  MARKO KEA

  Vēsture

  Esam ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Baltijā, kas Pasaules tirgum piegādā vairāk nekā 2 miljonus palešu gadā.

  1997

  Māris Peilāns kopā ar partneri nodibina uzņēmumu Marko KEA. Saīsinājums KEA latviski nozīmē kokmateriālu eksporta aģentūru. Uzņēmuma sākotnējais pamatdarbības veids bija kokmateriālu tirdzniecība.

  1999

  Uzņēmums Marko KEA nodarbojas ar kokmateriālu eksportu no Latvijas, galvenais noieta tirgus - Lielbritānija. Uzņēmuma apgrozījums pirmo reizi pārsniedz 1 miljonu eiro, sasniedzot 2,6 miljonu eiro. Galvenās produkcijas ir zāģmateriāli un koka palešu dēļi.

  2001

  Savas ražošanas bāzes iegāde, kas atrodas tikai 15 km no Latvijas galvaspilsētas Rīgas centra, ciematā Līči. Attālums līdz Rīgas ostai tikai 20 km.

  2002

  Uzņēmums, koncentrējoties uz augstāku pievienoto vērtību, no sadarbības partnera Eiropā iegādājas Latvijā pirmo automātisko palešu ražošanas līniju, pagaidām lietotu.

  2003

  Marko KEA komandai pievienojas Ģirts Torgans, pašreizējais uzņēmuma direktors

  2004

  Pārdošana sasniedz 10 miljonus eiro un 200 000 m3 kokmateriālu gadā. Uzņēmums darbojas kā tirgotājs un ražotājs. Galvenais noieta tirgus - Lielbritānija, kā arī citur Eiropā

  2005

  Tiek dibināts meitas uzņēmums Lietuvā Marko Pallets, kas līdz šim atbalsta mūsu pozīcijas starptautiskajā tirgū.

  2008

  Uzņēmums maina pamatdarbības virzienu no koksnes tirdzniecības uz koksnes izstrādājumu ražošanu. Pirmās kokzāģētavas iegāde.

  2010

  Koncentrējot spēkus uz iegādātā materiāla diversifikāciju tiek noslēgta vienošanās ar vēl vienu kokzāģētavu. Nu jau mums ir divas.

  2011

  Jaunas un modernas automātiskās četrvirzienu palešu ražošanas līnijas iegāde no Spānijas uzņēmuma CAPE – līdera iepakojumu iekārtu ražošanas jomā. Ražošanas jauda sasniedz 70 000 koka paletes mēnesī.

  2013

  Uzņēmums iegādājas otru jaunu automātisko koka palešu ražošanas līniju, paredzētu divvirzienu palešu ražošanai no CAPE, tādejādi paplašinot saražotās produkcijas klāstu.

  2014

  Kalšu parka izveide, tādejādi trīskāršojot termiski apstrādāto produktu kapacitāti.

  2015

  Tiek īstenots projekts IKTK (Inovācijas koka tiltos un konstrukcijās), investējot jaunu liekti līmētu produktu izpētē un ražošanā.

  2016

  Marko KEA sasniedz koka palešu pārdošanas apjoma rekordu, virs 1 200 000 vienību (60% no maksimālās ietilpības). Galvenie noieta tirgi - Vācija, Nīderlande un Beļģija.

  2017

  Uzņēmums noslēdz sadarbības līgumu ar partneri Korejā.

  2021

  Otrās ražošanas līnijas modernizācija un automatizācija, palielinot ražojamās produkcijas klāstu, pēc kā tiek sasniegts 2 miljonu saražoto un pārdoto vienību skaits gadā.

  pattern
  sponsor sponsor